تفاوت استوک با دست‌دوم ,

menuordersearch
topskala.ir
۱۴۰۰/۱/۱۹ پنج شنبه
(2)
(0)
تفاوت استوک با دست‌دوم
تفاوت استوک با دست‌دوم

 

 

تفاوت استوک با دست دوم

 

 

 

 سؤال خیلی از کاربران در زمان خرید قطعات و محصولات دیجیتالی غیر نو این است که آیا استوک با دست دوم تفاوتی دارند؟ یا خیلی از مشتریان استوک را دست دوم می‌دانند؟

 

 

در اینجا فروشگاه تاپس کالا می‌خواهد به این سؤال جواب بدهد که استوک همان دست دوم است یا چه تفاوتی بین این دو هست. لپ تاپ استوک یا کامپیوتر استوک یا سرور استوک و غیره همگی با واژه استوک همراه هستند و به محصولاتی استوک گفته می‌شوند که در انبار یک شرکت، فروشگاه، اداره، نهاد و غیره فرستاده شده اند و در آنجا نگهداری می‌شوند اما دست دوم چیست؟ لپ تاپ دست دوم یا کامپیوتر دست دوم یا سرور دست دوم و غیره دستگاه هایی هستند که از شخصی خریداری شده اند و برای فروش آماده و به فروش می‌رسند

 

 


حال سؤال اینجاست محصولات استوک را چرا مردم خریداری می‌کنند و اصلاً چرا خرید محصولات استوک اولویت خرید مشتری قرار می‌گیرد؟

 

جواب سؤال بالا این است که برای خرید محصولات استوک دو دلیل وجود دارد و می‌شود گفت دو دلیل اساسی اینها هستند. دلیل اول این است که قیمت پایین تر نسبت به مشابه همان دستگاه به صورت آکبند در بازار است البته نسبت به نیاز مشتری برای کاری که می‌خواهد انجام دهد. دومین دلیل رعایت استاندارد گمرک اروپا و آمریکا در محصولات که در کیفیت ساخت تفاوت دارند و بالاتر هستند.  


instagramfacebooktelegram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

aparatgoogleyoutelegraminstagramtwiterfacebook
logo

دفتر مرکزی : ایران - استان تهران - شهر تهران، یوسف آباد، خیابان فراهانی پور، نبش کوچه نهم، پلاک 21، واحد 23
تلفن: 7744828-0919 | 02188717490